Veebiait
Kristi Zirk

Kristi Zirk

+372 5690 1774
kristi@veebiait.ee

10 AASTA KOGEMUST

70+ VALMISTATUD KODULEHTE

KESKMINE VALMIMISAEG 4 NÄDALAT

Minust

Kodulehtede valmistamine on mind köitnud praeguseks kümme aastat.

Kõik sai alguse gümnaasiumi ajal, kui hakkasin haldama sõbranna rõivapoe kodulehte ning kodulehe tundmaõppimise käigus selle kogemata täielikult ära kustutasin, eelnevalt varundust tegemata. Seepeale tuli võtta süda rindu ja minna sõbranna juurde ning öelda, et “Ups, sul on kodulehe asemel nüüd üks valge leht, kõik on läinud!”. Sõbranna õnneks oli väga mõistev ja võttis asja rahulikult, lubasin talle uue lehe teha :).

Seejärel hakkasin looma talle uut ning paremat kodulehte, ise järjest rohkem uusi teadmisi saades ning katsetades, kuidas kõik käib. Algselt õppisingi sõbranna veebilehe peale katsetades paar aastat ning seejärel läksin Tartu Ülikooli informaatika eriala õppima, mille ka 2013.aastal lõpetasin. Ülikoolis puutusime veebilehtede loomisega üpriski vähe kokku ja enamik teadmisi veebilehtede loomise kohta saingi õppimise käigus ja ise infot otsides.

Olles kodulehtedega juba rohkem Sina peal kui teised, hakkas ka tulema siit-sealt vaikselt tööotsi tutvusringkonnast, kes ka omale veebilehte soovisid. Iga veebilehe tegemisel tekkinud väljakutsetele lahendusi otsides teadmiste ja kogemuste pagas aina kasvas. Jätkuvalt õpetab iga koduleht mulle midagi uut, sest iga äri ja inimene on unikaalne ning neile tuleb personaalselt läheneda. Praeguseks olen valmistanud üle 70 kodulehe ning hoian end pidevalt kursis ka veebilehti ja turundust puudutavate uudiste ja trendidega.

Kodulehtede loomise juures paneb silmad särama eelkõige see, kui klient on kodulehest vaimustuses ning uus veebileht toob kliendile ka piisavalt päringuid ja lukku löödud tehinguid.

2020.a. alguses hakkasin ka rohkem tähelepanu pöörama turunduse valdkonnale ning olen ennast selles valdkonnas nüüdseks 2 aastat täiendanud.

Hobina meeldib mulle tegeleda ka käsitööga, eriti kudumise ja heegeldamisega. Peres on hetkel kasvamas ka kaks väikest last, kes on hetkel 1,5 ning 3-aastased.

Kristi
Kristi